
Підстаканник універсальний LELIK™ Model A-3 для коляски знімне кріплення поворотний механізм 360°
289 ₴
179 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4019138-К
🧃 Універсальний підстаканник для коляски LELIK™ Model A-3 – це зручне рішення для активних батьків і тих, хто завжди у русі. Завдяки продуманій конструкції, він ідеально підходить для стандартних стаканів з кавою ☕, дитячих пляшечок 🍼 або невеликих дитячих термочашок.
⚠️ Для дорослих термочашок підстаканник не підходить
📌 Підстаканник універсальний та підходить для більшості моделей колясок, велосипедів, самокатів тощо.
🔩 Механізм кріплення складається з надійної кліпси із закруткою, яка розсувається до 4.5 см, що дозволяє закріпити підстаканник як на круглій, так і на овальній ручці коляски чи іншого транспорту.
🔄 Поворотне кріплення на 360° дозволяє легко зафіксувати підстаканник у будь-якому положенні. Його можна надійно закріпити на ручці коляски, велосипеда, самоката чи візка – ідеальний варіант для прогулянок у місті чи на природі 🚴♀️
🌿 Безпечні матеріали без BPA – підстаканник виготовлений із міцного пластику, не має сторонніх запахів і є абсолютно безпечним для використання з харчовими напоями. Зовнішня поверхня матова, приємна на дотик та стійка до подряпин 🔒
LELIK™ – це українська торгова марка, що має в своєму портфелі продукцію для дітей, матусь та комфортного побуту. Продукція виготовляється під замовлення на сучасних та перевірених фабриках у Польщі, Кореї та Китаї. Уся продукція проходить перевірку якості та має відповідні сертифікати.
📦 Додатково:
- 🏷️ Бренд: LELIK™
- 🎨 Колір: чорний
- 🛠️ Матеріал: пластик без BPA
- 🔄 Кріплення: поворотне на 360°
- 📦 Тип: універсальний
- 🌍 Країна виробник: Китай
- 🔖 Артикул: 4019138-К
- 🎥 Відеоогляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LELIK |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.12 кг |
| Довжина | 8 см |
| Тип | Підсклянник |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 179 ₴










