Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Підігрівач і стерилізатор для дитячих пляшечок на дві пляшечки LELIK, м'ятний»
"Звичайний процес годування дитини може стати значно простішим завдяки підігрівачу і стерилізатору для дитячих пляшечок! Цей пристрій може підігріти дві пляшечки одночасно, зберігаючи всі корисні властивості молока та інших напоїв. Але це не все - підігрівач також має функцію стерилізації, що забезпечує безпечну та гігієнічну обробку пляшечок перед використанням. Тож ви можете бути впевнені, що ваша дитина отримує максимально чистий та здоровий напій. Зручне керування однією кнопкою та компактний дизайн роблять цей пристрій ідеальним для використання.
Насолоджуйтеся простотою та комфортом завдяки підігрівачу і стерилізатору LELIK для дитячих пляшечок!
Можливості:
- Дозволяє зручно та швидко розігріти молоко або дитяче харчування;
- Підігріває воду до 50° для приготування дитячих сумішів;
- Cтерилізує пляшечки природнім способом, за допомогою пари;
- Підтримує необхідну температуру 24 години;
- Також можна розможрозувати вміст пляшечки;
- Дозволяє готувати їжу на пару;
- Ніжна підсвітка зручна під час годування вночі.
Країна походження: Китай
Колір: м'ятний
Модель: DQ-N01
Матеріал: поліпропілен
Потужність: 150 Вт
Бренд: LELIK
Комплектація: пристрій, підставка на 2 пляшечки для стерилізації, інструкція
Артикул: 4018544
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підігрівач-стерилізатор |
| Вид стерилізатора | Паровий електричний |
| Місткість пляшечок | 2 шт. |
| Функції | Захист від перегріву, Пароварка, Підтримання необхідної температури |
| Колір корпусу | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.8 г |
- Ціна: 1 249 ₴










