-19%

Універсальний дощовик для коляски-люльки, прогулянкової коляски Lelik™ з віконцем на блискавці, чорний
529 ₴
429 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4018407-К
+380 (68) 527-11-40
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний дощовик для коляски-люльки Lelik™ з віконцем на блискавці, чорний
Оригінальна модель дощовика Lelik™ створена для комфортного та безпечного використання в будь-яку погоду. Виготовлений з легкого еко-матеріалу EVA, який забезпечує високу прозорість і довговічність.
Особливості:- Велике ревізійне віконце на блискавці: Легкий доступ до дитини.
- Додаткові вентиляційні отвори: На липучках, які можна закривати за потреби.
- Надійне кріплення: Зав'язки по периметру коляски.
- Колір: чорний
- Розмір: L
- Матеріал: EVA
- Бренд: Lelik™
- Тип: універсальний
- Артикул: 4018407
Цей дощовик стане незамінним аксесуаром для прогулянок, забезпечуючи надійний захист від дощу та зручність у використанні.
Відео огляд:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LELIK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дощовик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴






